درباره ما

گروه طراحی مهندسی IRCADCAM  فعالیت خود را  از سال 1381 بطور رسمی با نام گروه فنی مهندسی آرین مهر شروع و از همان سال در عرصه انتشارات ، حضور مستمر داشته و با انتشار بیش از 30 عنوان کتاب و مقاله، عنوان فعال‌ترین کارگروه تخصصی CAD/CAM/CAE را به خود اختصاص داده است.

کیفیت این کتاب‌ها و  همچنین مقالات مرتبط با آن ما را بر آن داشت که تدوین آنها براساس نیازهای کاربران صنعتی و دانشگاهی باشد و همین امر باعث استقبال کم‌نظیر خوانندگان عزیز و چاپ چند باره آنها در طی این سالها شد. تشویق‌ها و دلگرمی‌های شما عزیزان، ما را بر آن داشته که با پشتکاری بیشتر و با تلاشی مضاعف، در این مسیر گام برداشته و آن را به عنوان یکی از وظایف اصلی خود بدانیم.

با  توجه به گسترش علوم مختلف،  روش آموزشی در اکثر کشورها تغییر کرده و از سیستم آموزشی حضوری به آموزش های غیر حضوری تغییر یافته است. به همین دلیل گروه طراحی مهندسی IRCADCAM  تصمیم بر آن داشت که رویکرد خود در زمینه آموزش رو تغییر داده و فعالیت خود رو در قالب بسته های آموزشی کاربردی در زمینه های مختلف ارایه دهد.

هدف ما از ایجاد پکیج های آموزشی دسترسی آسان به محتوا و مطالب آموزشی بدون نیاز به منایع آموزشی از قبیل کتاب ، جزوه و حتی کلاسهای حضوری می باشد.

سایت IRCADCAM  در حال حاضر به عنوان یک سایت آموزشی و مرجع بهترین خدمات آموزش غیر حضوری  را در اختیار دانشجویان قرار می دهد . 

بسته های آموزشی تهیه شده توسط برترین و با سابقه ترین مدرسین کشور تهیه و تنظیم شده است و محتوای آن از منابع مختلف از جمله راهنمای نرم افزار ها و همچنین مرجع های خارجی موجود تهیه شده است